עדכונים מהבלוג

הכניסו את כתובת המייל לקבלת עידכונים מהבלוג:
Loading
ספטמבר 10, 2009
אורי ואני מאוד עסוקים בימים אלה. למעשה, לא רק אנחנו, אלא גם הבנות. צובעים, חותכים, בונים, מנקים, משייפים, קודחים ותולים. ביום שישי כולנו נעבור דירה. אמנם המרחק בין הנוכחית לבאה לא עולה על 50 מטרים, אבל יש משהו בשינוי שמזמין פתיחת דף חלק לבן לקראת השנה החדשה.
כששינוי כזה מצטרף לרוחות הסתיו הנושבות את האוויר הישן הלאה ומביאות חדש במקומו, אפשר לחוש את התחלפות הכובד העמוס של השנה החולפת בקלילות מחודשת.
אחרי שנעבור בסוף השבוע הזה נעבור למשימה הבאה – חגיגות ראש השנה בסוף השבוע הבא. כבר עברו כשלוש שנים מאז התמסדנו והחלטנו להגשים חלום ישן – הכרזנו שמעתה ואילך כל החגים אצלנו. אמנם כבר עברנו מאז כבר שלוש דירות, אבל זה לא מפריע לנו – אורי על האוכל, אני והבנות על העריכה, האורחים עוזרים ומי שרוצה מוזמן לבוא וליהנות. השנה יצא שעברנו מהכפר אל הקיבוץ. אם כבר קיבוץ, עם חדר אוכל והמון מקום, ואם כבר אורי שמכין אוכל לגדוד גם כשמגיעים רק שלושים אורחים – למה לא לחבר ביחד? ארוחת חג בחדר האוכל בניצוחו של אורי מאיר-צ'יזיק, האיש (שלי) והאגדה.
וכמובן, כאילו שערב כזה לא מספק די עבודה לשנינו, הלכנו והצענו לערוך גם יריד. אז ביום שישי הבא – ארוחת חג בחדר-האוכל בנווה איתן. ההרשמה כבר נסגרה וההכנות החלו. (המשרד של אורי מלא בציוד)
ובשבת וראשון, 19-20.9.09 – יריד "מעשה ידינו" לצד הבריכה. סדנאות, טיפולים הוליסטיים, שוק החלפות ועוד… בין הגלבוע לגלעד.
כולם מוזמנים. הכניסה חופשית והמים צלולים.
אל תשכחו בגדי ים וארוחת צהרים.
(להגדלת התמונה – לחצו עליה)
בכל יום מימי היריד תהיה גם שיחה על תזונה עם אורי (במקומות אחרים קוראים לזה הרצאה, אבל כשעושים יריד עם המון ילדים בבריכה אז אי אפשר באמת לקיים הרצאה… שיחה זה יהיה) – ביום שבת שיחה על אוכל וילדים וביום ראשון שיחה על אוכל ותרבות. כלומר – אלה הכותרות, אבל סביר להניח שהשיחה תנדוד לפי תחומי העניין של המשתתפים.

עוד יהיו ביריד (אני מקווה) – שוק החלפות, שוק החלפות לילדים, הספרים של מיריק שניר, עוגות ומאפים של קרול, בגדי הילדים המקסימים של אליאור, שיחות על רפואה משלימה עם סיגל, תיקשורים בעזרת נעמי, מופע אקרובטיקה אווירית של מיכאל, סדנת בניה בבוץ עם ירון והילה, התכשיטים של שולי, פתיחת קלפים של ג'וטי וגם התכשיטים המרהיבים שהיא מכינה, טיפולי תטא הילינג של רונן, סדנאות יצירה לילדים עם נעמה וחגית, סדנאות יצירה בחומרים ממוחזרים עם זאב ושיחות על סוף עידן הנפט עם דלית…. ועוד כמה דברים…

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *